جستجو

5 دلیلی که در کسب و کار باید از فروش آنلاین استفاده کنید

5 دلیلی که در کسب و کار باید از فروش آنلاین استفاده کنید

اما مقاومت در برابر این گذارمی‌تواند منجر به مرگ یک شرکت نوپا باشد و آن‌هایی که هنوز وارد سیستم فروش آنلاین نشده اند در حالحاضر پشت سر رقابای خود هستند و شرایط رقابت را سخت‌تر می‌کند. در اینجا پنج دلیل قانع‌کنندهبرای غلبه بر بی‌میلی و مهاجرت به تجارت الکترونیک وجود دارد.

 

1- گسترش رسیدن به شما

یک دنیای کامل در آنجا وجود دارد و تجارت آنلاین در نوسان کامل است، پس شما چرا خود را به شدت با افرادی که در خیابان اصلی قدم می‌زنند محدود می‌کنید؟ برای رسیدن به پتانسیل خود، یک کسب‌وکار باید واژه دور و نزدیک را گسترش دهد و مشتریان را در همه جا فرصتی برای خرید کالاهای خود ارایه دهد کانال‌های زیادی وجود دارند که شرکت‌ها می‌توانند بهره جدیدی به دست آورند. از رسانه‌های اجتماعی گرفته تا کمپین های مسابقاتی، لیست‌های پستی برای پیشنهادها انحصاری، استفاده صحیح از تجارت الکترونیک راه را برای بسیاری از روش‌های جذاب و مفید مشتریان جدید می‌دهد. این مورد باید هنگام ورود به تجارت الکترونیک یک اولویت باشد اگر با احتمالات بسیاری در هنگام شروع آشنا نیستید، می توانید از افرادی که تجارت الکترونیک را می‌شناسند و می‌توانند شما را از طریق گزینه‌های مختلف هدایت کنند بهره ببرید.

 

2-به دنبال جمعیت

 زمانی که یک کسب‌وکار را اداره می‌کنید معادله ای پایدار است که در آن بیش‌ترین پایه مشتری مداری در آن وجود داشته باشد. در مقیاس کوچک‌تر، شما ترجیح می‌دهید یک فروشگاه در مرکز خرید شلوغ داشته باشید، یا در یک خیابان فرعی از شهر که به ندرت بازدید می‌شود؟ صاحبان کسب‌وکار با اولتیماتوم مشابهی مواجه هستند که در مقابل حرکت به سمت تجارت الکترونیک مقاومت می‌کنند. با دادن حضور آنلاین به شرکت خود، شما خود را به یک جمعیت بزرگ‌تر اتصال می دهید که اکنون می‌دانند که شما تازه، به روز و مدرن در رویکرد خود هستید. مشتریان دوست دارند تجارتی را ببینند که با زمان حرکت می‌کنند و آن‌هایی که پرداخت اینترنتی را قبول نمی‌کنند تنها مشتریانی که دارند را منحرف می‌کنند. ریسک از دست دادن وفاداری مشتریان خود را به خطر نیندازید. به دنبال جمعیت باشید و انتظارات خود را از بهترین توانایی خود حفظ کنید.

 

3- درک مشتری

افزایش تجارت الکترونیک منجر به توسعه نرم‌افزارهای خرده‌فروشی سودمندی شده‌است که اطلاعاتی را گردآوری می‌کنند که جمع‌آوری داده‌ها در حالت عادی دشوار است. زمانی که می‌دانید کدام مشتری در حال مرور چه محصولی در  چه مدت است و یا کدام محصول توسط مشتری به خرید رسیده است، شما در موقعیت بسیار قوی تری برای ارائه توصیه‌هایی به مشتریان هستید که شما را از رقبای دیگر متمایز می کند. نرم‌افزار می‌تواند به شما کمک کند پروفایل های فردی را برای هر مشتری آنلاین بسازید که اطلاعات مربوط به آن‌ها مانند سایز برای پوشاک،سلیقه شخصی و ... را تولید کند. نه تنها این ارقام فروش را در کوتاه‌مدت و بلند مدت هدایت می‌کند، بلکه به مشتریان شما نشان می‌دهد که به آن‌ها علاقه دارید و به آن‌ها به عنوان افراد توجه می‌کنید. مشتری که احساس می‌کند ارزش بیشتری دارد، به احتمال زیاد به شما پاداش می‌دهد و این یک نیروی محرک حیاتی در هر کسب‌وکار سالم است.

 

4- تحلیل بازار

نه تنها تجارت الکترونیکی به شما کمک می‌کند تا مشتری فردی خود را درک کنید بلکه تجارت الکترونیکی به شما بینش واضحی در بازار کل می دهد. بقای بسیاری از کسب‌وکارها، ناشی از آشنایی با صنعت شما است. نرم‌افزار متخصص در اینجا به شما کمک خواهد کرد به طور خودکار داده‌ها را جمع‌آوری کرده و آن را به روش‌های قابل هضم تهیه کنید که بتوانید از آن به سود خود استفاده کنید. این ارقام زمانی ارزش خاصی دارند که از پیش‌بینی‌ها برای بخش‌های آینده، درخواست برای سرمایه‌گذاری، ارتقا و برنامه‌ریزی برای دوره‌های دشوار استفاده شود. با دانستن بازار خود به عنوان یک کل به جای قطعات جداگانه، شما در موقعیت بسیار قوی تری برای بقا در بازار خود، رشد کسب و کارتان و رسیدن به قله‌های جدید هستید.

 

5- افزایش حجم معاملات

زمانی که در کسب‌وکار هستید این یک فرض خوب است که شما این کار را می‌کنید تا پول خوبی به دست آورید. اگر تا کنون بدون حضوری آنلاین و یا فروش از طریق وب سایت ازلحاظ مالی موفق بوده‌اید، به این فکر کنید با گسترش پایگاه مشتری خود چقدر بیشترمی‌توانید مشتری به دست آورید. کسب‌وکار شما با دست آوردن مشتریان جدید، مشتریان وفادار بیشتر، پول بیشتر و در نهایت شانس بهتر طول عمر کسب و کارتان را تضمین می کند. اگر هیچ دلیل دیگری شما را قانع نمی کند تا به سمت تجارت الکترونیک مهاجرت کنید، اجازه دهید این خط پایین باشد: بالا نگه داشتن منجر به بهبود موفقیت مالی می‌شود.

 

با ظهور اینترنت کسب و کارها در مقایسه با آنچه تاکنون پیش‌بینی شده‌بودند تبدیل به دگرگونی‌های بیشتری شده اند.بسیاری از کسب و کارها در نحوه انجام کار ما تاثیر گذاشته‌است. از سیستم‌های پرداخت آنلاین امروزه بسیار بیشتر از بیست سال پیش می توان در کسب‌وکار نفع برد و این فرصت‌های بسیاری باید برای حفظ شرکت شما به کار گرفته شوند تا قادر به حفظ تقاضا و شکوفایی باشند.

نظر خود را بیان کنید
آرشیو بلاگ
فیلترها
Sort
display